Winiety do Szwajcarii 2023

Teraz masz możliwość zamówienia winiet do Szwajcarii bez wchodzenia z domu. Siedząc przed komputerem kupisz naklejkę na szybę, którą wyślemy niezwłocznie. W Szwajcarii dostępne są wyłącznie winiety roczne, które świadczą o opłaceniu przejazdu autostradami. Jeżeli masz pytania lub wątpliwości napisz na email sklep@winiety-online.pl - jesteśmy do Twojej dyspozycji. 

Zamów winiety online!

Winiety do Szwajcarii oferujemy przez cały rok i maja postać tradycyjnych naklejek na szybę. Przesyłkę z winietą otrzymasz kurierem w 2 dni robocze od złożenia zamówienia. Pamiętaj o pozbyciu się starych naklejek, gdyż posiadanie nieaktualnych winiet na szybie grozi otrzymaniem mandatu. Zamówienie online jest najwygodniejszą formą opłacenia autostrad za granicą. Pamiętaj również o odpowiednim wyposażeniu samochodu. 

Dlaczego warto zamówić winietę do Szwajcarii online?

  • do Szwajcarii nabywasz wygodną, oficjalną, winietę,
  • unikasz szukania punktów sprzedaży na trasie,
  • w spokoju realizujesz zamówienie,
  • winiety wysyłamy w 24h od zamówienia,
  • załatwiasz sprawę tu i teraz - wygodnie i szybko.

Sklep z winietami

Kliknij w interesującą Cię winietę i poznaj szczegóły. Jeżeli masz problem z doborem odpowiedniej winiety, skorzystaj z wyszukiwarki winiet, która dobierze winiety za Ciebie.

Szwajcaria

Ważne informacje dotyczące przejazdu przez Szwajcarię

W związku z pandemią COVID-19 zachęcamy do zapoznania się z najnowszymi informacjami i rekomendacjami dla podróżujących przez Szwajcarię. Najnowsze komunikaty dostępne są na stronach rządowych Informacja dla podróżnych - Szwajcaria.

Winieta wymagana jest od razu po wjechaniu na terytorium Szwajcarii, zatem najbezpieczniej jest nabyć ją jeszcze przed wyruszeniem w podróż. Szwajcarska winieta występuje wyłącznie w wariancie jednorocznym - ważna od 1 grudnia roku poprzedzającego do 31 stycznia kolejnego roku, niezależnie, w którym miesiącu zakupimy winietę.

W przypadku winiety szwajcarskiej nie trzeba wpisywać numeru rejestracyjnego pojazdu. W Szwajcarii winietę można użyć tylko jeden raz bez możliwości przeniesienia jej na inny pojazd. Brak ważnej naklejki skutkuje wysokim mandatem. Jeśli samochód ciągnie przyczepę lub przyczepę kempingową, muszą Państwo wykupić na nią osobną winietę.

Lista wszystkich płatnych odcinków w Szwajcarii dostępna jest również tutaj - w formie interaktywnej mapy.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium