Opinie

Serwis do wykupu winiet
Winiety Online Opinie

Serwis Winiety-Online.pl powstał z myślą o ułatwieniu procesu zakupu winiet dla osób fizycznych oraz dla firm. Uproszczenie procesu, wszystkie kraje w jednym miejscu, wygodne płatności - to tylko niektóre z udogodnień. Dodatkowo, nieustannie usprawniany jest system wykrywania i zapobiegania błedów, które może popełnić klient podczas zakupu. Pomaga nam w tym:

  • najbardziej rozwinięty system walidacji tablic rejestracyjnych w Polsce,
  • weryfikacja kategorii pojazdów, na podstawie historycznych zamówień,
  • każdorazowe, ręczne sprawdzanie numeru rejestracyjnego pojazdu po zakupie winiety rocznej,
  • aplikacja flotomat (dla firm), dzięki której można wygodnie i bezbłędnie zarządzać zakupionymi winietami,
  • Potwierdzeniem wykupu winiety jest zawsze oficjalny dokument, wygenerowany w systemie poboru opłat danego kraju.

Opinie Winiety Online

Potwierdzenie
Autentyczność opinii

Opinie zostały napisane przez klientów serwisu Winiety-Online.pl, w usłudze "Google Moja Firma", czyli potocznie zwanej "wizytówce Google" (Link do wizytówki Google ->) Oświadczamy również, że opinie zostały wystawione przez naszych zadowolonych klientów, w sposób naturalny i niewymuszony.

Dziękujemy za zaufanie
Opinie naszych klientów

Pan Łukasz D. Ocena

Super firma, korzystam od 3 lat.
Winiety dostępne bardzo szybko, support mailowy też odpowiada bardzo szybko. Naprawdę warto kupić Winietę w tej firmie!

Link do opinii ->

Pan Tomasz M. Ocena

Świetna aplikacja. Prosta, szybka i skuteczna. Wynajętym samochodem z wypożyczalni zamierzaliśmy pojechać do Chorwacji. Pół godziny po dokonaniu zakupu wszystkich wymaganych winiet, zadzwonił pracownik firmy i poinformował, że wynajęty samochód ma opłacone winiety, na teren dwóch z trzech krajów tranzytowych. Zapytał czy zgadzam się, by firma dokonała zwrotu na moje konto! W ten sposób zaoszczędziłem ponad 400 zł. Nie planuję już kupować winiet w przyszłości w inny sposób, jak tylko przez TĘ aplikację. Są super!!

Link do opinii ->

Pan Roger A. Ocena

Bardzo sprawnie i szybko winiety miałem w ciągu 5 minut.

Link do opinii ->

Pan Andrzej S. Ocena

Bardzo miła obsługa na 5+. Mimo mojej pomyłki w zamówieniu, a potem jeszcze w nr. rejestracyjnym samochodu dzięki profesjonalnej obsłudze konsultanta Pana Mateusza wszystko udało się ogarnąć. Jestem mega zadowolony i polecam firmę.

Link do opinii ->

Pan Piotr Ocena

Zamówienie winiet ekspresowe. Pomimo mojego błędu w dacie ważności winiet, temat załatwiony z Działem Obsługi Klienta w parę chwil. Polecam.

Link do opinii ->

Wykup winiety online!

logo

Bezpiecznie i wygodnie zrealizuj transakcje wniesienia opłat do zagranicznych operatorów dróg w jednym miejscu. Opłać winiety online używając wygodnych form płatności - karta, BLIK, szybki przelew oraz skorzystaj z pomocy naszych doradców w razie potrzeby.

 
Jesteśmy teraz online i zamówienia realizujemy na bieżąco - więcej informacji.

Pan Przemek M. Ocena

To był kolejny zakup winiet w sklepie winiety-online.pl i zdecydowanie nie ostatni. Za każdym razem wysyłka po zweryfikowaniu płatności jest praktycznie od razu wysyłana i następnego dnia trafia do mnie. Zamówiłem dwie winiety, z czego jedna była błędnie datowana przez moją pomyłkę. Po natychmiastowym kontakcie ze sklepem z miłą i profesjonalną obsługą, nowa, poprawnie datowana winieta została wysłana jeszcze tego samego dnia. Zdecydowanie polecam.

Link do opinii ->

Pani Magdalena W. Ocena

Bardzo szybka obsługa, winiety szybko wysłane na maila. Doskonała obsługa klienta - Pani sama zadzwoniła proponując najbadziej optymalne rozwiazanie. Polecam.

Link do opinii ->

Pani Kinga C. Ocena

Wszystkie winiety ekspresowo dostarczone mailowo. Konsultacja na najwyższym poziomie. Polecam!

Link do opinii ->

 

Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper Premium