Dla firm

Oferta dla firm

Jako pierwsi i jedyni na rynku wprowadziliśmy innowacyjną usługę dla naszych klientów biznesowych. Wystarczy zakup choćby jednej winiety w naszym sklepie, aby uzyskać dostęp do darmowej aplikacji "Winiety Dla Firm", która pomaga zarządzać winietami dla pojazdów firmowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Zalety korzystania z portalu Winiety Dla Firm

Kupując winiety dla samochodów firmowych w serwisie Winiety-Online.pl otrzymujesz dostęp do panelu, w którym znajdują się zamówione winiety wraz z ich okresem obowiązywania dla danego samochodu. Dzięki panelowi:

  • dowiesz się kiedy kończą się wykupione winiety,
  • sprawdzisz czy dany samochód posiada wykupioną winietę,
  • uzyskasz łatwy dostęp do swoich faktur,
  • unikniesz pomyłek i mandatów. 

Oferta dla firm

Wszystko w jednym miejscu

Portal dla firm pomaga zarządzać zakupionymi winietami oraz sprawniej organizować wyjazd zagraniczny samochodu służbowego. W przypadku dużych flot, zarządzanie winietami bez odpowiednich narzędzi jest ryzykowne - powoduje chaos w firmie oraz utratę czasu i możliwość otrzymania wielu mandatów w skutek braku wykupionych winiet. Dzięki korzystaniu z portalu "Winiety Dla Firm" wiele problemów rozwiązuje się samoistnie, a Państwo mogą zająć się tym co ważne - prowadzeniem biznesu.

Jak zacząć korzystać z portalu "Winiety Dla Firm"?

Podmioty zainteresowane korzystaniem z naszego portalu, prosimy o kontakt.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium