Dla firm

Zarejestruj się i zarządzaj winietami z jednego miejsca

Dodaj konto do Flotomatu

Nie masz jeszcze konta we Flotomacie? Kliknij w poniższy przycisk, aby zarejestrować użytkownika. Korzystanie z Flotomatu jest darmowe.

Zarejestruj użytkownika

Lub zadzwoń +48 881 265 093 

824 firm już korzysta (+29 w maju 2024 r.)

Zaloguj się do Flotomatu

Posiadasz już konto w aplikacji Flotomat? Kliknij w poniższy przycisk i zaloguj się wygodnie do swojego panelu firmowego:

Zaloguj się do swojego panelu -->

Flotomat.pl
Skorzystaj z narzędzia dla firm

Kupując winiety dla samochodów firmowych do 3,5 t w serwisie Winiety-Online.pl otrzymujesz dostęp do panelu firmowego, w którym znajdują się zamówione winiety wraz z okresem obowiązywania dla wszystkich Twoich samochodów.

Dzięki Flotomatowi:

  • łatwo znajdziesz kończące się winiety,
  • złożysz nowe zamówienie,
  • uzyskasz łatwy dostęp do swoich faktur i historii zamówień,
  • unikniesz pomyłek i mandatów,
  • uzyskasz łatwy dostęp do dokumentów w razie kontroli.

 

 

Flotomat

 

 

Winiety autostradowe
Wszystkie kraje w jednym miejscu

Flotomat.pl pomaga zarządzać winietami zakupionymi na różne kraje oraz sprawniej organizować wyjazdy zagraniczne samochodów służbowych. Dzięki podglądowi na opłaty przyporządkowane dla Twoich pojazdów, zyskujesz czas i unikasz mandatów.

Dzięki modułowi do zakupów, nabywanie nowych winiet odbywa się w sposób ekspresowy, bez konieczności podawania danych firmy czy danych klienta. Korzystanie z Flotomatu pozwala skorzystać z rabatu w wysokości 3% od wartości każdego zamówienia.

Wszystkie winiety zakupione do tej pory przez stronę Winiety-Online.pl przypisane do NIPu Twojej firmy będą widoczne w panelu firmowym po zalogowaniu się! Zapraszamy do wygodnego zarządzania wykupionymi winietami.
Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper Premium