O firmie

Kim jesteśmy?

Jesteśmy polskim liderem internetowego rynku opłat drogowych w Europie. Jako doświadczona firma oferujemy klientom prywatnym i biznesowym elastyczne rozwiązania skupione w jednym miejscu, związane z opłatami za przejazdy po drogach całej Europy. Krajowi operatorzy opłat skupiają się na rynku czysto krajowym i czasami nie oferują żadnego rozwiązania klientom zagranicznym. Chcemy skrócić ten dystans dlatego oferujemy Państwu nowoczesne usługi i narzędzia, których celem jest ułatwianie życia.

Jak zaczęliśmy?

Nasza historia rozpoczęła się w momencie, w którym postanowiliśmy zrewolucjonizować rynek opłat drogowych w Polsce. Wszyscy dobrze wiemy, ile radości daje podróżowanie, dlatego postanowiliśmy wyeliminować jeden z głównych czynników negatywnie wpływających na nasze odczucia – niepewność związaną z poruszaniem się po obcych drogach połączoną z obawami otrzymania mandatu za brak stosownych opłat. Zaczęło się klasycznie – na początku zaoferowaliśmy sklep internetowy z podstawowymi funkcjonalnościami. Szybko okazało się jednak, że chcą i oczekują Państwo czegoś więcej. Dlatego zdecydowaliśmy się, że naszym głównym celem będzie maksymalne uproszczenie i zautomatyzowanie procesu zakupowego, tak, abyście Państwo nie czuli się zdezorientowani i przytłoczeni niepotrzebną ilością informacji. Chcemy Wam maksymalnie ułatwić i przyspieszyć załatwianie formalności związanych z wyjazdem. Aby sprostać tym oczekiwaniom zajmujemy się opracowywaniem autorskich, profesjonalnych i nowoczesnych narzędzi internetowych, ułatwiających zakup winiet. To właśnie dzięki nim zakup winiet może zostać zrealizowany już w kilka minut.

Jak możemy Państwu pomóc?

Oferujemy szeroką gamę produktów w postaci winiet klasycznych (naklejki) oraz e-winiet (winiety elektroniczne). Do Państwa dyspozycji mamy także zespół kompetentnych osób, które w razie problemów rozwieją Państwa wątpliwości – jesteśmy dostępni pod adresem e-mail, a także poprzez czat.

Jakie są korzyści?

Dzięki nam otrzymujesz wszystko z jednego źródła. Twoje zamówienie obsługuje jedna, kompetentna osoba kontaktowa, która finalizuje zamówienie jednym rachunkiem za wiele usług. Charakteryzujemy się:

  • nowoczesnymi rozwiązaniami IT minimalizującymi ryzyko powstania błędu już na etapie składania zamówienia, a także w jego późniejszych fazach
  • fachową pomocą i doradztwem
  • błyskawicznym realizowanie zamówień

Zapraszamy do współpracy.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium